Agregaty prądotwórcze to jedne z najbardziej przydatnych urządzeń, które często są jedynym środkiem do tego aby wyprodukować prąd w miejscach, gdzie nie ma dostępu do stałych źródeł energii elektrycznej. Wśród szerokiej oferty agregatów, które produkujemy pod naszą marką, oferujemy także agregaty prądotwórcze jednofazowe. Są to urządzenia dedyko...

Agregaty prądotwórcze to jedne z najbardziej przydatnych urządzeń, które często są jedynym środkiem do tego aby wyprodukować prąd w miejscach, gdzie nie ma dostępu do stałych źródeł energii elektrycznej. Wśród szerokiej oferty agregatów, które produkujemy pod naszą marką, oferujemy także agregaty prądotwórcze jednofazowe. Są to urządzenia dedykowane do wytwarzania energii elektrycznej przeznaczonej do zasilania odbiorników pracujących na, bardzo popularnym w naszym kraju, napięciu 230V. Nasze produkty dostępne są nie tylko na terenie całego kraju, ale także na obszarze prawie całej Europy. Dużym ułatwieniem dla klientów naszej firmy jest możliwość złożenia zamówienia poprzez nasz sklep internetowy, który uruchomiliśmy przed kilkoma laty.

W ofercie agregatów jednofazowych posiadamy zarówno agregatory z rozruchem ręcznym, jak i rozruchem elektrycznym. Te drugie wyposażone są seryjnie w akumulatory. Ważnym elementem skłądowym każdego z nich są systemy samokontroli i stabilizacji napięcia. Niezwykle przydatne są także wbudowane czujniki przeciążeniowe oraz ciśnienia oleju. Podobnie jak inne nasze agregaty posiadają one wiele cech pozwalających na oszczędności finansowe, polepszenie warunków pracy pracowników oraz lepszy stan środowiska naturalnego. Takie efekty osiągamy dzięki temu, że nasze agregaty produkują mniej spalin oraz hałasu przy jednoczesnym zużyciu paliwa niższym o około 15% od tradycyjnych urządzeń tego typu. Agregaty osiągają swoją pełną moc tylko w momentach gdy jest to konieczne, dzięki czemu oszczędzają pieniądze klientów i zwiększają żywotność silnika.

Więcej

Agregaty Jednofazowe Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów