Opcje przeglądania
Producent
Cena

Agregaty prądotwórcze trójfazowe

Agregaty trójfazowe

Agregaty prądotwórcze — trójfazowe

Potrzebujesz alternatywnego źródła prądu, np. na imprezę plenerową, a może chcesz zabezpieczyć budynek na wypadek awarii lub niezapowiedzianych przerw w dostawach energii elektrycznej? W takim razie agregat prądotwórczy to rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Przed zakupem agregatu trzeba podjąć ważną decyzję jaki agregat potrzebujemy , jednofazowy czy trójfazowy i oczywiście jakiej mocy. Trzeba zwrócić uwagę, że w agregatach jednofazowych możemy uzyskać pełną moc danego agregatu z jednego gniazda, natomiast w agregatach trójfazowych pełna moc jest do uzyskania na gnieździe trójfazowym a na jednofazowym występującym w tym agregatach jest możliwość uzyskania tylko ok. 1/3 pełnej mocy agregatu. Z myślą o potrzebach najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy szeroki asortyment agregatów prądotwórczych trójfazowych. Poznaj wszystkie nasze propozycje i wybierz idealny model dopasowany do swoich potrzeb!

Agregaty trójfazowe do zadań specjalnych

Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Wśród naszych propozycji znajdziesz bowiem bogaty wybór agregatów trójfazowych cechujących się nowoczesnym niezawodnym ekonomicznym silnikiem, prądnicą o wzmocnionej konstrukcji o 100% miedzianych uzwojeniach, łatwym rozruchem, obniżonym poziomem hałasu, jak również dużym zbiornikiem paliwa i najwyższej klasy wyposażeniem. Przekonaj się sam, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty!

Agregat trójfazowy Kruzer — najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Szukasz sprawdzonego agregatu prądotwórczego trójfazowego, który zapewni Ci niezawodną pracę, wieloletnie użytkowanie oraz wydajność? Agregaty trójfazowe Kruzer to urządzenia najwyższej jakości spełniających oczekiwania wymagających Klientów. Jesteśmy jednym z liderów w branży agregatów prądotwórczych, dostarczamy nasze urządzenia do Klientów nie tylko indywidualnych ale także instytucjonalnych takich jak Sztaby Kryzysowe, Straż Pożarna, Wojsko, Policja i wiele innych w Polsce i Europie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl