Opcje przeglądania

Agregaty Prądotwórcze Mobilne

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem mobilnych agregatów prądotwórczych. W ramach prowadzonych działań oferujemy akcesoria o zróżnicowanych parametrach technicznych, co daje nam pewność, że każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Prezentowane generatory są obudowane specjalną konstrukcją, która chroni wszystkie mechanizmy, a także silnik przed uszkodzeniami mechanicznymi. Urządzenia zostały wyposażone także w kółka, które znacząco ułatwiają przemieszczanie maszyny.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Mobilne agregaty prądotwórcze znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do tradycyjnej sieci energetycznej – na placach budowy czy też różnego rodzaju imprezach plenerowych. Dostarczamy mobilne agregaty prądotwórcze o mocy nominalnej 2,8 kW, jednak w ofercie firmy znajdują się także urządzenia o mocy 7 kW.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego urządzenia dla swoich potrzeb.

Agregaty prądotwórcze na kółkach

Znajdujące się w naszej ofercie mobilne generatory prądotwórcze Kruzer pozwalają na wytwarzanie energii elektrycznej w sytuacjach, kiedy dostęp do prądu jest albo niemożliwy, albo mocno ograniczony. Z tego powodu urządzenia te doskonale sprawdzą się przede wszystkim na budowach, w jednostkach straży pożarnej, szpitalach, biurach i wielu innych miejscach, które wymagają dostępu do stałego źródła zasilania. Każdy proponowany przez nas agregat prądotwórczy to wysokiej jakości urządzenie skonstruowane w oparciu o niezawodne silniki i wydajne prądnice ze stabilizacją napięcia AVR. Sprawdź wszystkie modele z oferty Kruzer już dziś!

Dlaczego warto mieć własny generator prądotwórczy?

Nieprzewidywalność codziennego życia sprawia, że z korzyści agregatu czerpać może szerokie grono odbiorców. Jest on bez wątpienia niezbędny wszędzie tam, gdzie choćby krótkie przerwy w dostawie prądu powodują niepożądane konsekwencje. Skutki braku elektryczności podczas działania urządzeń chłodzących, komputerów, instalacji alarmowych czy pieców z podajnikami elektrycznymi mogą być nie tylko kosztowne, ale przede wszystkim niebezpieczne. O nowoczesne wyposażenie w postaci mobilnego generatora prądotwórczego warto zatroszczyć się również w warunkach polowych, np. podczas imprez plenerowych.

Kruzer — niezawodne agregaty prądotwórcze

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów, oferujemy rozbudowany asortyment obejmujący innowacyjne agregaty. Ceny i pozytywne opinie na temat tych urządzeń sprawiają, że decyduje się na nie coraz więcej zainteresowanych osób, którym zależy na w pełni skutecznych, bezpiecznych a zarazem nowoczesnych generatorach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl