Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Motopompy do wody

Szukasz wydajnego, niezawodnego i sprawdzonego urządzenia do wypompowania wody z zalanej piwnicy lub wykopów? A może potrzebujesz czegoś do nawadniania oraz osuszania bądź przepompowywania wody z łowisk , stawów czy basenów? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą motopomp Kruzer, którą znajdziesz w naszym sklepie. Sprawdź, który model najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku !

Motopompy szlamowe i nie tylko

Dostępne w naszym sklepie wysokowydajne motopompy przeznaczone są do czystej lub brudnej wody. W zależności do czego ma służyć należy wybrać odpowiedni model. Modele przeznaczone do brudnej wody ( szlamowe ) są nieco droższe od tych do czystej wody z uwagi na różnice w konstrukcji pompy.

W motopompach szlamowych struktura wypompowywanej wody zawiera różnego rodzaju zanieczyszczenia , dlatego w naszych modelach zastosowaliśmy profesjonalne czterosuwowe silniki OHV stosowane w generatorach KRUZER oraz wzmocnione korpusy odlewane ciśnieniowo ze stopu aluminium ADC12. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi poszczególnych urządzeń.

Motopompa do wody Kruzer

Do produkcji motopomp Kruzer wykorzystano najwyższej jakości materiały cenione za trwałość i odporność. Urządzenia cenione są za wygodną obsługę, niezawodność, a także łatwość konserwacji. Warto zwrócić uwagę na takie elementy wyposażenia jak zabezpieczenie przed cofaniem wody, stalowa turbina, profesjonalny niezawodny ekologiczny czterosuwowy silnik KRUZER czy wzmocniony korpus pompy. Motopompy, które zamówisz z dostawą na miejsce w naszym sklepie online, cenione są za niskie zużycie paliwa, wyraźnie zredukowany poziom hałasu, jak również niezwykle wydajną, płynną pracę. Istnieje możliwość zakupu motopompy z rozłożeniem kosztów na raty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl