Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Agregaty prądotwórcze jednofazowe

Agregaty jednofazowe

Agregaty prądotwórcze jednofazowe

Mnóstwo urządzeń i narzędzi zasilanych jest elektrycznie, jednak nie wszędzie mamy dostęp do sieci. Tam, gdzie skorzystanie ze zwykłego gniazdka jest niemożliwe — na przykład na placu budowy, na działce czy w domu na pustkowiu oraz do zasilania awaryjnego— zastosowanie znajdują agregaty prądotwórcze. Przed zakupem agregatu trzeba podjąć ważną decyzję jaki agregat potrzebujemy, jednofazowy czy trójfazowy i oczywiście jakiej mocy. Trzeba zwrócić uwagę, że w agregatach jednofazowych możemy uzyskać pełną moc danego agregatu z jednego gniazda, natomiast w agregatach trójfazowych pełna moc jest do uzyskania na gnieździe trójfazowym a na jednofazowym występującym w tym agregatach jest możliwość uzyskania tylko ok. 1/3 pełnej mocy agregatu . W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroka gama agregatów jednofazowych KRUZER gdzie można zapoznać się  przed zakupem z ich parametrami i również skorzystać z naszej pomocy .

Agregat jednofazowy Kruzer

Ze względu na zróżnicowanie konstrukcyjne i parametry agregatów takie jak moc prądnicy, silnika, pojemność zbiornika paliwa, waga  i wiele innych, poszczególne agregaty prądotwórcze znajdują zastosowanie do różnych potrzeb. Niektóre z nich chętnie wybierane są do pracy na placach budowy, gdzie zasilają elektronarzędzia oraz maszyny budowlane. Inne agregaty natomiast poleca się do użytku domowego jako zasilanie awaryjne. Szukasz  bezpiecznego i niezawodnego zapasowego źródła energii do domu jednorodzinnego? A może potrzebujesz zasilania, by przeprowadzić prace pielęgnacyjne w ogródku działkowym? Sprawdź dostępne agregaty jednofazowe Kruzer!

Agregat prądotwórczy jednofazowy

Ponieważ agregaty wykorzystywane są głównie w pracach terenowych — na przykład na placach budowy czy działkach — istotnym dodatkowym elementem wyposażenia są uchwyty oraz kółka transportowe zwiększające mobilność. Nasze modele agregatów KRUZER, które zamówisz w sklepie internetowym, cenione są za bezpieczeństwo ( stabilizacja napięcia AVR ), niezawodne silniki , prądnice 100% miedziane uzwojenia , niski poziom hałasu, emisję spalin EURO5 oraz użyteczny wyświetlacz LCD . Sprawdź, jakie mają parametry agregaty prądotwórcze jednofazowe Kruzer i wybierz najlepszą opcję dla siebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl